Ścieżka kariery

Pomagamy odkrywać

Chcemy, aby praca dla nas była przygodą i aby nasi pracownicy każdego dnia odkrywali coś nowego; mieli poczucie, że tworzą coś ważnego i innowacyjnego. To podróż nie tylko w stronę nowoczesnych technologii, lecz przede wszystkim w głąb siebie i swoich możliwości.

Wierzymy, że w życiu warto opuszczać utarte drogi i wyznaczać nowe szlaki. Tylko takie podejście tak naprawdę ma sens. Jeśli zatem jesteś gotowy na fascynującą podróż – zapraszamy!

Oferty pracy

Jesteśmy przekonani, że nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w ludzi. Tworzymy dobre i uczciwe warunki pracy, które pozwalają kwitnąć talentom. Grunt to przejrzyste zasady, dobra atmosfera i wzajemne zaufanie.

Nasz Zespół składa się z pasjonatów – ludzi prawdziwie oddanych sprawom, nad którymi pracują, pomocnych, otwartych i życzliwych. W naszym towarzystwie masz szansę odbyć podróż do serca nowoczesnych technologii i ciekawych projektów. Na drodze do sukcesu będziemy Twoim największym kibicem. Dzięki temu sięgać wyżej będzie dużo łatwiej.

W zamian za Twoje umiejętności i indywidualność, damy Ci:

 • Stabilność zatrudnienia

  Chcemy, abyś czuł się u nas bezpiecznie, dlatego gramy fair i bierzemy odpowiedzialność za naszych Pracowników. Warunki formalne postaramy się dostosować do Twoich potrzeb oraz uwarunkowań.

 • Możliwość awansu i rozwoju

  Będziemy cieszyć się każdym Twoim sukcesem, zadbamy także o to, abyś się rozwijał i awansował. Jesteśmy przekonani, że wspinanie się po szczeblach drabiny, która przed Tobą stanie, będzie przygodą i świetną zabawą.

 • Dostęp do szkoleń

  Idąc z nami spotkasz ludzi, którzy w branży wiele już osiągnęli i od których możesz się uczyć. Zapewnimy Ci także ciekawe i rozwijające szkolenia, a każda godzina spędzona w drodze ku wiedzy i nowym doświadczeniom to Twój kapitał na zawsze.

 • Praca przy innowacyjnych projektach

  Ekscytują nas wyzwania, dlatego bądź gotów także na podróż w nieznane. Damy Ci możliwość pracowania nad projektami, które pozwolą Ci stawać się coraz lepszym specjalistą. Tylko tak można się rozwijać i być na bieżąco ze zmieniającym się światem.

 • Pogodna atmosfera pracy

  Oxido to Zespół, który się lubi i szanuje. Przyjmiemy z uznaniem Twoje dotychczasowe dokonania, zaakceptujemy Cię bez względu na to, czy będziesz milczącym programistą, czy przebojowym handlowcem. Jesteśmy otwarci i tolerancyjni!

 • Smakołyki na koniec tygodnia

  Każdy piątek w naszej agencji to okazja do wspólnego zjedzenia pysznego ciasta. Usatysfakcjonowani mijającym tygodniem, pełni nadziei na kolejny, zapominamy o liczeniu kalorii i nie odmawiamy sobie dawki pyszności!

Marek Jeleśniański

Ważne jest dla mnie budowanie
w Oxido przyjacielskiej atmosfery.
Wymagam, ale staram się także
rozumieć i inspirować. Zapraszam!

Marek Jeleśniański // Oxido